Koloběžky Malá Skála
....
....
....
....
....
....

Kanoe a Rafty na Jizeře

Desktopová verze: Půjčovna lodí Jizera

Kánoe

V Půjčovně kánoí, raftů a koloběžek Klokočí v Malé Skále půjčujeme plastové kánoe Samba. Tyto lodě jsou určeny pro dva vodáky, avšak doprostřed kánoe lze přidat originální nenasákavé sedátko, které zajistí pohodlné cestování pro porcelán (vaši ratolest).
Půjčovna lodí Malá Skála
Kánoe Samba mají inverzní kýl ukrytý v trupu lodi, proto má loď hladké dno a je rychlejší než konkurenční plavidla. Sedátka v lodi s vybráním pro nohy umožňují vodákovi pohodlně zakleknout a vychutnat si sportovní jízdu v jakékoli peřeji.
Naši půjčovnu kánoí Klokočí naleznete také na řece Ploučnici v Novinách pod Ralskem: Půjčovna lodí Ploučnice

Rafty

V Půjčovně lodí Jizera - Farmě Klokočí lze zapůjčit kromě kánoí také rafty. Jedná se o moderní čtyřkomorové simetrické rafty Denali od českého výrobce Robfin. Raft je určen pro sedm vodáků.
Více o Půjčovně lodí Jizera najdete na stránkách: Půjčovna lodí Malá Skála a Půjčovna lodí Jizera
Rafty Malá Skála
Rafty Jizera
Více o plavbě na raftech po Jizeře na stránkách: Rafty Jizera
Rafty a koloběžky na Jizeře
Naplánujte si sportovní den a spojte plavbu na kánoi nebo raftu po řece Jizeře s návratem po cyklostezce podél řeky na koloběžce.
Přijďte do Půjčovny kánoí, raftů a koloběžek Farmy Klokočí v Malé Skále. Naučíme Vás odpočívat. Hledejte logo se šnekem na kánoi. :) Telefon do půjčovny: 601 540 540 nebo e-mail: kolobezky@klokoci.cz
Půjčovna lodí Jizera na Facebooku